Esimese kursuse koka eriala õpilaste kohtumine vilistlastega

 

27. ja 28. septembril kohtusid meie esimese kursuse koka eriala õpilased vilistlastega Igor Ugnivenko, Žanna Dmitrijeva ja Aljona Orlova.

 

Igor töötab praegu restoranis Rondeel, Žanna töötab Purtse kindluse restoranis ja Aljona kohvikus Noot. Esmakursuslastele rääkisid nüüdseks juba noored eriala spetsialistid, kuidas möödusid nende kooliaastad Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuses, mis on oluline selle eriala omandamiseks ja kuidas on võimalik oma karjääri kujundada. Igor, Žanna ja Aljona julgustasid noori võtma vastu erinevaid väljakutseid, mida see eriala pakub, osalema erinevatel kutsevõistlustel ja projektides.

 

Traditsiooniliselt osalevad Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse koka eriala õpilased Tallinnas Toidumessi raames toimuvatel võistlustel „Noorkokk“, samuti „Kokakunst Kuressaares“ ja viimasel kahel aastal ka Ungaris rahvusvahelistel kulinaaria võistlustel. Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse koka eriala õpilased on Erasmus + projekti raames käinud praktikal Saksamaal, Hispaanias, Prantsusmaal jt välisriikides. 

Viimati uuendatud: esmaspäev, 15 mai 2017 11:03