Grupijuhendajad (2018/2019 õa Jõhvi õppekoht)

Õppegrupp

   Eriala

   Grupijuhendaja

JHAKE18

   Abikokk

   Ene Valgemäe

JPKOE18

   Kokk

   Mihkel Luus

JPKOE17

   Kokk

   Svetlana Aleksejeva

JPKOE16

   Kokk

   Lea Urbalu

JPKOR18

   Kokk

   Maarika Rümmel

JPKOR17

   Kokk

   Svetlana Aleksejeva

JPKOR16

   Kokk

   Tatjana Kippar

JKKNR18

   Kondiiter

   Natalia Dolženkova

JPPKR18

   Pagari ja kondiitritoodete tehnoloogia

   Dmitri Filippov

JPPKR17 

   Pagari ja kondiitritoodete tehnoloogia

   Maarika Rümmel

JPPKR16

   Pagari ja kondiitritoodete tehnoloogia

   Tatjana Kippar

JPITE18

   IT-süsteemide spetsialist

   Aleksander Pulver

JPITE17

   IT-süsteemide spetsialist

   Aleksander Pulver

JPITE16 

   IT-süsteemide spetsialist

   Kersti Küttim

JPTVR18

   Noorem tarkvaraarendaja

   Natalja Jakovleva

JPTVR17

   Noorem tarkvaraarendaja

   Ella Tšernobai

JPTVR16

   Noorem tarkvaraarendaja

   Olga Popova

JKTVR18

   Noorem tarkvaraarendaja

   Olga Popova

JKTVR17

   Noorem tarkvaraarendaja

   Ljudmila Bõlova

JKITRp18

   IT-süsteemide nooremspetsialist

   Natella Mihhailova

JKITRp17

   IT-süsteemide nooremspetsialist 

   Natella Mihhailova

JKVEEp18

   Väikeettevõtja

   Aili Arming

JPVKRp18

   Veokorraldaja

   Marina Kolodjažnaja

JPLTR18

   Laotöötaja

   Larissa Lavrentjeva

JPJUE18

   Juuksur

   Natalia Turilova

JPRAR18

   Kergete rõivaste rätsep

   Riina Tsukanova

JKJUE18

   Juuksur

   Katrin Veber

JKJUE17

   Juuksur

   Katrin Veber

JKVERp17

   Väikeettevõtja

   Marina Kolodjažnaja

JKRPEp17

   Raamatupidaja

   Kaie Raidma

JPJUE17

   Juuksur

   Natalia Turilova

JPLTR17

   Laotöötaja

   Irina Burtseva

JPLTR16

   Laotöötaja

   Irina Antonova

JPJUE16

   Juuksur

   Kersti Küttim

JKELRp17

   Sisetööde elektrik

   Anton Bronnikov

JPELRp18

   Sisetööde elektrik

   Anton Bronnikov

JKKORp17

   Keemiaprotsesside operaator

   Inga Lazarenko

JKKORp18

   Keemiaprotsesside operaator

   Inga Lazarenko

JKMTRp17 

   Mäetööline

   Valeri Bõstrov

JKMTRp18

   Mäetööline

   Valeri Bõstrov

JKTTRp18

   Tootmisautomaatik

   Irina Leppik

JPASR16

   Automaatik

   Ekaterina Shadrina

JPASR17

   Automaatik

   Valentina Volkova

JPELR18

   Sisetööde elektrik

   Irina Šinkarjova

JPELR16

   Sisetööde elektrik

   Irina Leppik

JPELR17

   Sisetööde elektrik

   Irina Šinkarjova

JPLBR18

   Laborant

   Svetlana Avdejeva

JPLBR16

   Laborant

   Svetlana Avdejeva

JPLBR17

   Laborant

   Svetlana Avdejeva

JPLBE18

   Laborant

   Aleksander Pulver

JPMTR18

   Mäetööline

   Irina Šinkarjova

JPMTR17

   Mäetööline

   Irina Šinkarjova

JPEPR16

   Puitkonstruktsioonide ehitus

   Nikolai Didarov

JPEPR17

   Puitkonstruktsioonide ehitus

   Nikolai Didarov

JPEPR18

   Puitkonstruktsioonide ehitus

   Tarmo Kärdi

JHPPRp18

   Puidupingioperaator

   Nikolai Didarov

JPKVR16

   Keevitaja

   Igor Škarinov

JPKVR17

   Keevitaja

   Gennadi Vlassjuk

JPKVR18

   Keevitaja

   Gennadi Vlassjuk

JKKVRp18

   Keevitaja

   Jelena Vilipp

JPTRE16

   Tisler

   Kätlin Sass

JPTRE17

   Tisler

   Kätlin Sass

JPEVR16

   Ehitusviimistlus

   Valeri Zautin

JPEVR18

   Ehitusviimistlus

   Aleksander Litnjantšin

JHMAR18

   Maaler

   Kiira Soboleva

JVAKE18

   Abikokk

   Juri Gerzanitš

JVAK18

   Abikokk

   Larissa Tšistokletova

JVKE18

   Keevitaja

   Jelena Vilipp

JVPPE18

   Puidupingioperaator

   Meelis Vaher

Viimati uuendatud: teisipäev, 4 september 2018 08:54