The practical training of students of Rezekne technical school in EU countries

ERASMUS+ programmi projekt Nr. 2015-1-LV01-KA102-013308 

 "The practical training of students of Rezekne technical school in EU countries

 

01.11 – 15.11.2015 on Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuses praktikal Rēzekne tehnikumi (Läti3 IT eriala õpilast ja elektriku eriala õpetajat, kes saabusid meie kooli, et omandada uusi kogemusi projekti Nr. 2015-1-LV01-KA102-013308 "The practical training of students of Rezekne technical school in EU countries“ raames, mida finantseerib Euroopa Liidu Erasmus+ Programm.​

02.11.2015 toimus sissejuhatav kohtumine projektis osalevate õpilaste ja kooli õppeosakonna töötajate ja praktikajuhendajatega. Õpilasi tervitas õppeosakonna juhataja Eve Kottise.  Kohtumise käigus tutvutasid õpilased endid ja rääkisid oma senisest õpikogemusest. Toimus ühine kahte kooli tutvustav vestlusring ja  mõttevahetus.

Esimesel päeval  tutvustati õpilastele kooli, külastati õppeklasse ja töökodasid. Praktikantide programmis on lisaks erialasele tööpraktikale erinevad kultuurilised üritused ja väljasõidud, tutvumine Eesti kultuuri ja vaatamisväärsustega, mida korraldab Jüri Gerzanitš.

Praktikandid: 

 -  elektriku eriala õpilased -  Maksims Novgorodovs ja Andrejs Semenuga

 IT eriala õpilased - Einārs Bistrovs, Amalda Margita Kručena, Kristaps Līdaks

Õpilastega on kaasas haridusmetoodik Svetlana Mikanova, kes tegeleb Rezekne tehnikumis ka projektitööga.

 

Õpilaste praktika korraldamist koordineerivad IT-õppe osakonna juhataja kt Natella Mihhailova ja tehnoloogia õppe osakonna juhataja Galina Trofimova.

Vaata lisaks...

https://www.facebook.com/rezeknestehnikums/

Praktika blogi

Projekt Rezekene Tehnikumi kodulehel

 

 

10.04.16.- 24.04.16 läbisid  Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuses praktika projekti Nr. 2015-1-LV01-KA102-013308 "The practical training of students of Rezekne technical school in EU countries“ raames, mida finantseerib Euroopa Liidu Erasmus+ Programm Rēzekne tehnikumi 3 hotelliteenindaja eriala õpilast: Viktorija Čipāne, Inese Mikuča, Darja Tukiša ja 3 ehitusviimistleja eriala õpilast: Mārīte Birule, Zinaida Birule, Anastasija Čistjakova.

Õpilastega oli kaasas haridusmetoodik Svetlana Mikanova. Õpilaste praktikat  korraldasid ja olid mentoriks  tehnikaõppe osakonna õpetaja Tatjana Rešetnikova ja teenindusõppe osakonna kokk Mihkel Luus.

Praktikantide programmis on lisaks erialasele tööpraktikale erinevad kultuurilised üritused ja väljasõidud, tutvumine Eesti kultuuri ja vaatamisväärsustega, mida korraldas õpilaste abiga Jüri Gerzanitš.

Projekti blogi: http://rezteheesti2016.blogspot.com.ee/

Praktika aprill 2016

Projektist Rezekne Uudistes

Lehekülge toimetab arendusjuht

 

 

Viimati uuendatud: esmaspäev, 15 mai 2017 11:03